SEO, yani "Search Engine Optimization" kelimesinin kısaltılması. SEO veya Arama motoru optimizayonu diye tabir ettiğimiz çalışma şekli var olan internet sitenizin doğal arama sonuçlarında üst sıralarda bulunabilirliğini artırmak için sıralamasını mümkün olduğu kadar yükseltmektir.

Çok fazla rağbet gören kelimeler için reklam maaliyeti yüksek olduğu için doğal arama sonuçlarında olası müşterilerin kaşısına çıkmak daha avantajlıdır.

Arama motoru optimizasyonu hizmetinde iyi bir konum elde etmek için hatasız ve mobil cihazlarla uyumlu yani responsive bir web sitenizin olması gerekir. Web sitenizde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra daha iyi bir konum elde etmek için gerekli adımlar planlanır ve çalışma başlatılır.

Web sitenizin başlık, anahtar kelime ve içerik ayarlamaları google yapısına uygun bir şekilde düzenlendikten sonra site haritası oluşturulur ve site trafiği gözlemlenerek sitenin yapılan değişiklikler ile google tarafından index alması beklenir.

Web siteniz yeni hali ile google tarafından okunduktan sonra daha iyi bir konum için gerekli link ağaçlandırma işlemleri ve tanıtım yazıları kaleme alınır ve yayınlanır.

SEO sektöründe 2007 yılından beri hizmet vermekteyiz. Ekibimiz sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Almanca ve İngilizce konuşan ülkelerde çok yüksek aran hacmine sahip kelimelerde büyük referanslara sahiptir.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu doldurabilir veya info@ktasarim.com adresine mail gönderebilirsiniz.

the rank way professional seo reseller white label programs