Web tasarım yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

Her şirketin bir logosu mutlaka vardır. Kurumsal bir logoya sahip değilseniz web tasarım yaptırmadan önce mutlaka kendinize uygun bir logo seçerek yola başlamanızı öneririz. Logo bir inşaat'in temeli gibidir. Ne kadar sağlam bir temele sahip olursanız üzerine o kadar koyabileceğinizin farkında olmalısınız.  

Güzel renklere sahip ve sizi yansıtan kurumsal bir logo sahibiyseniz ikinci aşamaya geçebilirsiniz demektir ki bu sizin internet ortamındaki yüzünüz olan web siteniztir. Web siteniz logonuza ve renklerine uygun bir şekilde yapılarak sunmuş olduğunuz hizmet verya satmış olduğunuz ürünlere göre şekillendirilerek tasarlanır. Hukuk bürolarında ağır renkler ve sadelik tercih edilirken mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler farklı renkler, kumaşlar ve çok fazla ayrıntı içermektedir.

Web tasarım yaptırırken tasarımcıların sizleri detaylı olarak aydınlatmasını talep ediniz.

Web sitemin Google aramalarında kolaylıkla bulunabilmesi için ne yapıyorsunuz?

Öncelikli amacımız tarafımızdan web tasarım hizmeti alan şahıs veya şirketlerin almış olduğu hizmet karşılığında kazanç elde etmesidir. Bizler, tasarımını gerçekleştirdiğimiz web sitelerinin tamamını arama motorlarının kolay bir şekilde okuyabilmesi için özel olarak hazırlamaktayız.

Web tasarımına başlamadan önce müşterimizin sunmuş olduğu hizmet veya satmakta olduğu ürün ile ilgili anahtar kelimeleri tespit ederek bu anahtar kelimelere uygun içerikler oluşturup sitenin Google tarafından fark edilip kolay bulunabilir bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Kurmuş olduğumuz sitelerin tamamında başlık, etiket, anahtar kelimeler ve içerikler itinalı bir şekilde sayfaya özel olarak işlenir ve Google botlarının bu şekilde veritabanına eklemesi gerçekleştirilir.
Çok fazla rağbet görmeyen kelimelerde detaylı bir çalışma gerekmiyorken belli bir aranma hacmine sahip kelimelerde detaylı bir çalışmaya gerek duyulabilir.

Web sitem nerede barındırılıyor?

Tasarımını gerçekleştirdiğimiz web sayfalarınız Almanya’nın en hızlı veri merkezlerinden birinde bulunan sunucumuzda barındırmaktayız. Sunucularımızın yedekleme işlemleri günlük olarak gerçekleştirilip web sayfası verileriniz ve e-posta verileriniz güvenilir bir şekilde barındırılır.

Sunucularımız Linux tabanlı olup yönetimi kendi tarafımızdan yapılmaktadır.

Web sitemi kendim güncelleyebilir miyim?

Tasarlamış olduğumuz tüm web sitelerinin bir kontrol paneli bulunmaktadır lakin çok fazla değişiklik yapmayacak olan müşterilerimiz için ücretsiz güncelleme hizmetimiz mevcut olup güncellemelerin tarafımızdan gerçekleştirilmesi bizler için daha iyi olmakta.

Çok dazla değişiklik yapacak veya e-ticaret sitesi sahiplerine sitelerine ait giriş bilgileri verilerek gerekli değişiklikler veya sipariş takiplerini izleyebilecekleri kontrol paneli bulunmaktadır.

Adwords reklam nasıl çalışır?

Adwords, yani Google reklamları sunmuş olduğunuz hizmet veya satışını gerçekleştirmekte olduğunuz ürünler ile ilgili Google veya diğer arama ortaklarında kelimelerin arandığında reklamınızın görüntülenmesini sağlar.

Örnek: Kayseri’de otomobil kiralama hizmeti sağlayan bir işletme Kayseri sınırları içerisinde “oto kiralama” kelimesi aratıldığında reklamlarının müşteriye gösterilmesi sağlanır ve oto kiralamak isteyen kişinin işetmeye ulaşması sağlanır.

İnternet reklamcılığı alanında en yüksek geri dönüş oranına sahip olan reklam türü Google Adwords olup düşük maliyetlere yüksek kazançlar elde edebilmektesiniz.

Arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır?

Ülkemizde her gün arama motorları kullanılarak milyonlarca arama yapılmaktadır. Bu aramalarda reklamlar, işletme girişleri ve doğal arama sonuçları yer almaktadır ki bu en azından Google için bu şekilde geçerlidir.

Kayseri’de faaliyet gösteren bir estetik cerrahının sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili doğal arama sonuçlarında ilk 3 sırada yer alması çok büyük bir ayrıcalık olup bu sonuçlardan sizlere gelen ziyaretçiler için hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Bizler, arama motoru optimizasyonu hizmeti öncesinde web sitenizin analizini detaylı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra rakiplerinizin web sitelerini inceleyip bir yol çiziyoruz. Çalışma planlaması yapıldıktan sonra planlama ile ilgili adımlar sırasıyla uygulanır ve anahtar kelimelerin aranma hacmine göre 1-5 hafta içerisinde etki göstermeye başlar.

Arama motoru optimizasyonunda kelime analizi yapıldıktan sonra zorluk derecesi ve kelime sayısı göz önüne bulundurularak fiyat teklifi sunulmaktadır.

 

 

the rank way professional seo reseller white label programs