Nerden nereye?

2007 yılında kurulan K Tasarım, Web tabanlı yazılım, web tasarım ve internet reklamcılığı konusunda her geçen gün kendisini biraz daha geliştirerek şahıs ve kuruluşlara hizmet sağlamaktadır.

Öncelikli hedefi müşterilerine değer katıp, internet ortamında onların faaliyet göstermiş oldukları sektörde daha kolay bulunabilir bir hale gelmesini sağlamaktadır. Günümüzde birçok firma bir web sitesi sahibi olmakta lakin sahibi oldukları bu web siteleri gereken uzmanlık ile oluşturulmadığı için birçoğu internette kaybolmuş durumdadır. Şirketimizden alacağınız hizmet sonucunda arama motorlarına %100 uyumlu profesyonel bir web tasarımın yanında sosyal medya danışmanlığı ve internet reklamcılığı konularında sizleri bilgilendirmektedir.

Güncel teknolojileri yakından takip ederek yeni fikir ve uygulama prensibi ile uzun vadeli ve profesyonel çözümler sunmaktayız.

 

1
Anlaşma

Herşeyin bir ilk adımı olduğu gibi bizimle çalışmanın da bir ilk adımı vardır. Yapılan görüşme neticesinde tarafınıza fiyat teklifimiz sunulur, teklifimizin kabul görmesi halinde nalaşılarak çalışmaya başlanır.

2
Planlama

İşimize başlamadan önce müşterilerimizin isteklerini dile getirmesini talep ederek müşterimizi dikkatlice dinleriz. Müşterimizin isteklerini kafamızda şekillendirdikten sonra bir ön çalışma yaparak müşterimizin beğenisine sunarız.

3
Tasarım

Beğenisine sunduğumun ön çalışmamızın müşterimiz tarafından onaylanmasından sonra tasarım işlemleri tamamlanmak üzere çalışmalara başlanır ve işlem sonunda tasarım tamamlanıp son kontoller yapıldıktan sonra yayın başlar.

4
Teslimat & Ödeme

Tüm işlemler tamamlanıp müşterimiz tamam dedikten sonra hizmet ile ilgili tüm veriler müşterilere teslim edilerek ödeme alınır. Teslimattan sonra 2 ay boyunca gerçekleştirilecek olan güncellemeler tarafımızdan ücretsiz olarak gerçekleştirir.

İnternet Reklamcılığı

Şirket olarak 2010 yılı itibarı ile İstanbul'da yer alan şirketlerin internet reklamcılığına olan meraklarını görüp bu iştahın her geçen gün biraz daha kabardığına şahit olduk ve kendi müşterilerimize profesyonel reklam desteği sağlamak için Google'ın sertifikasyonşartlarını yerine getirerek Türkiye'nin 3. Kayseri'nin ilk Google sertifikalı iş ortağı olmayı başardık.

Bizler için verilen reklamların yatırım getirisinin yüksek olması ve reklam için ayrılan bütçe'nin müşterimize kazanç olarak geri dönmesi çok önemlidir. Reklam vermeden önce anahtar kelimelerin teşhis işlemleri gerçekleştirilerek hangi kelimelerden ve nereden ne kadar müşterinin geleceği hesaplanarak bu müşterilerden kaç tanesinin kazanca dönüşebileceği hesaplanır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Şirket olarak yapmış olduğumuz işten zevk almamız güzel işlerin meydana gelmesine sebep olmaktadır. Tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlik ve profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Profesyonel Hizmet
  • Özgün Tasarım
  • Mobil Cihazlar ve Tabletler ile %100 uyumlu
  • 7/24 Ücretsiz Destek
  • %99,9 Uptime Oranı
  • Kurumsal Barındırma ve E-Posta
the rank way professional seo reseller white label programs