Sitenizi ilk defa ziyaret eden bir kullanıcı sitenizi karşısında gördüğünde kurumsallığınızdan etkilenmeli ve size karşı bir güven oluşmalı. Görsellik ve kurumsallığın dışında web siteniz kullanıcı dostu olmalı ve her türlü cihazda kusursuz görünmeli.

Peki, ama bizi diğer web tasarım firmalarından farklı kılan ne?

Bizi tercih eden firmalar bizleri arama motorlarına %100 uyumlu web siteleri kodladığımızdan ötürü tercih etmektedir. Sitenizin ne kadar güzel olursa olsun ziyaretçi alamıyorsanız bunun bir önemi olmayacaktır.

Bizler tasarladığımız tüm siteleri n başta Google olmak üzere bütün arama motorlarına uyumlu olması ve müşterilerimizin internet üzerinden kolaylıkla bulunabilmesi için çalışmaktayız.

Nasıl çalışıyoruz?

Web tasarımı konusunda anlaştıktan sonra talepleriniz doğrultusunda bir ön çalışma hazırlanır ve beğeninize sunulur. Ön çalışmamız üzerinde talep edilen değişiklikler var ise gerekli değişiklikler yapılarak yeni web siteniz 7-10 işgünü içerisinde teslim edilir.

İnsanlar artık bir şirketten hizmet veya mal almadan önce şirketin internetteki yüzü olan web sitesini ziyaret etmektedir. Sektörünüzde faaliyet gösteren en iyi şirket dahi olsanız web sitenizin olmayışı müşteriyi olumsuz etkilemektedir.

the rank way professional seo reseller white label programs